MB Flex Kaçak Kimyasalları

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek kombiniz hakkındaki tüm sorunlarınıza profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Petek Temizliği için çağırdığımız Zabitoğlu Teknik kombi servisine yapmış oldukları özverili çalışma için teşekkür ederim , peteklerle tek tek uğraşarak titizlikle temizlediler , kimyasal ve makineli temizlik yaptırmak isteyenler için en doğru adreslerden biri , işini özenle ve severek yapan bir firma

Ercan ALTUNTAŞ
Tefal Servis

MB FLEX KAÇAK KİMYASALLARI

MB Flex Kaçak Kimyaslları

KIRMAYA DÖKMEYE SON !!!!!!!

MB Flex Kaçak Kimyasalları ; Kombi su kaçaklarını eski yöntemlerle bütün daireyi kırarak bulma işlemleri tarihe karışıyor. Kalorifer tesisat kaçak kimyasalı ile bu probleminizi kökünden çözüyoruz. Kombinizin su basınç göstergesi sürekli düşüyorsa bu kimyasalı güvenle kullanabilirsiniz. Bu kimyasal kombinize herhangi bir şekilde zarar vermez. Ortalama 100 metre kare bir daire için bir litre kaçak giderici sıvı yeterlidir. Kimyasal sıvı ortalama küçük kaçaklarda ortalama 1 gün büyük kalorifer tesisat kaçaklarında ise 7 gün içerisinde kaçağı garantili olarak kaçağı kapattığı gözlenmiştir.

Tesisat tamiri yapan kimyasal, plastik yada demir boru farketmeden tesisat borularınızda meydana gelen kaçaklara etkili çözümler sunabilirsiniz. Yerden ısıtma tesisatı, kombi petekleri, merkezi sistem ve daha birçok suyun kullanıldığı bölgelerde meydana gelen su kaçakların da etkili bir onarım yaparak uğraştırıcı işlemlerin hepsini sona erdirmektedir.

Sadece kapalı bölgelerde bulunan hatlarda değil özellikle iskinin genel binalarında açık olan tesisat bölgelerinde meydana gelen kaçaklar da etkili olmaktadır. MBFlex adı ile bilinen bu ürünü diğer maddelerden ayıran en önemli özelliği tesisat borularının içerisine dökülen sıvının kaçak olan noktaları kendi bulması ve bu noktalarda iç yüzeyden kristalleşerek akışın da kesilmesini sağlar.

Su kaçak tamiri yapan kimyasal olarak düşündüğünüz de aslında kimyasalın kullanımının zararlı olduğunu düşünebilirsiniz fakat MBFlex ürünü içerisinde kimyasal, yakıcı özelliği olan zararlı bir yapının aksine onarımın yapılmasını sağlayan etkili bir içeriktir. Plastik yada metal boru farkı olmadan her boru üzerinde uygulanabilme özelliğine sahip bu su kaçağı kimyasalı hiçbir zorluk yaşanmadan yada borunun hangi noktasında başladığını bulmak için harcanan bütün zaman kayıplarının da önüne geçilmesini sağlar. Saniyeler içerisinde kaçağın olduğu noktada kristalleşerek çıkışı kesmesi bir numaralı ürün haline getirmektedir. Bu ürünü kullanarak işlem yapan firmamızın artık bulunmaz bir ürün olma özelliğinden kurtararak kombi, petek yada yerden ısıtma tesisatı gibi her bölgede kaçağın durdurulması için kullanılmaktadır.

MBFlex uygulanmadan önce süzgeç ve filtrelerin sökülerek uygun bir biçimde temizlenmesi kaçağın meydana geldiği bölgelere ulaşımın daha kolay ve derinlenmesine olmasını sağlar. Kullanım sırasında oluşan kötü kokusu yada farklı etkenleri ile insan sağlığına yada kombinin çalışmasında bir sıkıntı yaratmadığı kanıtlandığı için gönül rahatlığı ile tercih edilebilen bir işlem olmaktadır.

Kaçağın küçük olduğu bölgelerde 1 gün içerisinde etkisini gösterirken daha büyük kalorifer kaçaklarında ortalama 5 yada 6 gün içerisinde kalıcı bir şekilde kaçağı kapattığı kanıtlanmıştır. Tam ve etkili bir onarım sağlayan bu işlemler ile sizde kaçaklarınızdan su kaçak tamiri yapan kimyasal ile sorunlarınızı çözmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz

CHENS PİS SU KAÇAK TAMİR KİMYASALI

YATAYDA MEYDANA GELEN CONTA ,ÇATLAK , KIRIK PVC BORULARININ TAMİRİNDE KULLANILAN BİR KİMYASALDIR .
HER HANGİ BİR KALEBODUR,FAYANS ,PARKE ,LAMİNANT KIRILMASINA YADA SÖKÜLMESİNE GEREK DUYULMADAN ONARIM YAPAR.
UYGULAMA YAPILACAK BORUMUZUN CHENS WC AÇAR KİMYASAL İLE TEMİZLİĞİ SAĞLANMASI GEREKMEKTEDİR TEMİZLENEN BORUMUZUN İÇİNE CHENS PİS SU KAÇAK KİMYASALI 1/1 ORANINDA SU İLAVE EDİLEREK UYGULAMA YAPILIR KURUMASI İÇİN 6 SAAT TESİSAT KULLANILMAMASI GEREKMEKTEDİR.

MB Flex kaça kimyasalları için fiyat teklifi almak ister misiniz?