Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek kombiniz hakkındaki tüm sorunlarınıza profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Petek Temizliği için çağırdığımız Zabitoğlu Teknik kombi servisine yapmış oldukları özverili çalışma için teşekkür ederim , peteklerle tek tek uğraşarak titizlikle temizlediler , kimyasal ve makineli temizlik yaptırmak isteyenler için en doğru adreslerden biri , işini özenle ve severek yapan bir firma

Ercan ALTUNTAŞ
Tefal Servis

KOMBİ SERVİS HİZMETİ

Kombi Servis Hizmeti

Kombi Servis Hizmeti olarak Zabitoğlu Teknik uzman personeli ile Ankara’nın her yerine servis sunmaktadır. Servis hizmetimiz arıza tespitine yönelik olmakla beraber kombinizdeki arızanın giderilmesi için neler yapılması gerektiği müşteri onayına sunularak çalışma gerçekleştirilir.

Zabitoğlu Teknik olarak işimizi dürüst, iş ahlakını firmanın temel olmazsa olmaz bir ilkesi olarak görmektedir, bu sebepten ötürü müşteri odaklı çalışmaya titizlikle dikkat edilip , müşterilerimizin memnuniyeti bizim en önemli reklamımız dır düşüncesiyle işimizi en iyi şekilde yapma gayreti ve çabası içindeyiz.

Zabitoğlu Teknik Servisi olarak, günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik kombi, bacalı kombi, yoğuşmalı kombi , duvar tipi kazanlar  ve brülör gibi doğal gazlı cihazların garanti bitiş sürecinden sonraki bakım ve arızalara servis hizmeti vermektedir.

Servis Hizmeti olarak Vaillant, Demirdöküm, Baymak,Viessmann, Buderus, ECA, Ariston, Bosch, Ferroli, Alarko,Protherm, Auer, Airfel, Beretta, Lambert, Arçelik, Beko ve Immergas  markalarının bakım ve arıza işlemlerini  titizlikle gerçekleştirmektedir.

Yapılan İşlemler

Hızlı, güvenilir, yerinde hizmet anlayışı

Yapılan işlemlerde 1 Yıl Garanti

Orjinal Yedek Parça

Talebe göre ekonomik garantili ikinci el yedek parça desteği

Yapılan işi temiz ve sağlam olarak müşteriye teslim etme

Yapılan işlemin ve yapılma sebebinin müşteriye en doğru ve anlaşılır şekilde bilgi verilmesi

Kombi kullanımında yapılması gereken önemli bilgilerin müşteriye aktarılması

Servis Personelimiz

Üniversite Alan Mezunu

Uluslararası Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip Personel

Milli  Eğitim Bakanlığı Sertifikası

Dürüst vizyon sahibi

Diksiyonu düzgün, prezantabl

SERVİS HİZMETİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

İnternetten yada tanıdık vasıtası ile çağırdığınız Servis personelinin mutlaka bir işyeri iletişim adresi bulunup bulunmadığını kontrol ediniz. Eğer yoksa cihazınıza müdahale ettirmeyiniz!!!

İşyeri olmayan kişilerden ( çantacı tabir ettiğimiz) servis hizmeti almayınız , çünkü herhangi bir sorun karşısında muhatap bulunamamakta veya kombinize ve size maddi manevi zarar verebilmektedirler.

Piyasada çok fazla özellikle kış aylarında art niyetli insanlar çıkmakta ve kendilerini servis personeli olarak tanıtmaktadırlar. Lütfen dikkat ediniz.

Gelen servis personelinin Eğitimini ve özellikle Mesleki Yeterlilik Belgesi Olup olmadığını Sorgulayınız.

Lütfen canınızı ve malınızı emin ve işini bilen ellere teslim ediniz!!!

ANKARANIN EN ÖZEL KOMBİ SERVİSİ

           ZABİTOĞLU TEKNİK

Kombi servis hizmeti için fiyat teklifi almak ister misiniz?