Petek Temizleme

ZABİTOĞLU TEKNİK PETEK TEMİZLEME ÇALIŞMALARI

Çukurambar Devrez Sitesi Tesisat Temizliği

Petek Temizleme Çalışmaları

Petek Temizleme ; Çukurambar da 10 petekli bir dairenin petek temizleme işleri yapıldı, 3 senelik bir tesisat olmasına rağmen oluşan çamurlaşma videomuz da görünmektedir. Bu da petek temizliğinin ne kadar önemli birşey olduğunu gözler önüne sermektedir. Isı tasarrufu ve kombinizin sağlığı için petek temizliği gereklidir. Sigara dumanına yıllarca maruz kalmış bir insan vucudu düşündüğümüzde koşamaz çabuk yorulur ve hastalıklar başlar ,  peteklerde kombinin ciğerleri gibidir , kirlendiğinde onu yormakta ve arızalara sebebiyet vemektedir. Zabitoğlu Teknik olarak Petek temizliği ve kombi bakımınız yaptırmanızı önemle rica ederiz . İşinizi işini bilen MYK Belgeli eğitimli insanlara vermenizi tavsiye ederiz. Kombi can güvenliğidir şakaya gelmez !!

 

Petek Temizleme

Çukurambar Varda Konutları Tesisat Temizliği

Varda Konutları 11 petekli bir dairenin petek temizleme işleri yapıldı, Eski bir tesisat olmamasına rağmen oluşan çamurlaşma videomuz da görünmektedir. Bu da petek temizliğinin ne kadar önemli bir şey olduğunu gözler önüne sermektedir. Isı tasarrufu ve kombinizin sağlığı için petek temizliği gereklidir. Sigara dumanına yıllarca maruz kalmış bir insan vücudu düşündüğümüzde koşamaz çabuk yorulur ve hastalıklar başlar ,  peteklerde kombinin ciğerleri gibidir , kirlendiğinde onu yormakta ve arızalara sebebiyet vermektedir. Zabitoğlu Teknik olarak Petek temizliği ve kombi bakımınız yaptırmanızı önemle rica ederiz . İşinizi işini bilen MYK Belgeli eğitimli insanlara vermenizi tavsiye ederiz. Kombi can güvenliğidir şakaya gelmez

Keçiören Tesisat Temizliği

Petek Temizleme Çalışmaları:

Keçiörende yapılan petek temizleme işlemi, Oluşan çamurlaşma ve tortu videomuz da görünmektedir. Bu da petek temizliğinin ne kadar önemli birşey olduğunu gözler önüne sermektedir. Isı tasarrufu ve kombinizin sağlığı için petek temizliği gereklidir. Sigara dumanına yıllarca maruz kalmış bir insan vucudu düşündüğümüzde koşamaz çabuk yorulur ve hastalıklar başlar ,  peteklerde kombinin ciğerleri gibidir , kirlendiğinde onu yormakta ve arızalara sebebiyet vemektedir. Zabitoğlu Teknik olarak Petek temiliği ve kombi bakımınız yaptırmanızı önemle rica ederiz .

İncirli Tesisat Temizliği

İncirli semtinde yapmış olduğumuz petek temizleme işlemi, oluşan çamurlaşma ve tortu videomuz da görünmektedir. Bu da petek temizliğinin ne kadar önemli birşey olduğunu gözler önüne sermektedir. Isı tasarrufu ve kombinizin sağlığı için petek temizliği gereklidir. Sigara dumanına yıllarca maruz kalmış bir insan vücudu düşündüğümüzde koşamaz çabuk yorulur ve hastalıklar başlar ,  peteklerde kombinin ciğerleri gibidir , kirlendiğinde onu yormakta ve arızalara sebebiyet vermektedir. Zabitoğlu Teknik olarak Petek temiliği ve kombi bakımınız yaptırmanızı önemle rica ederiz .

Petek Temizleme
Petek Temizliği Neden Önemlidir ?

Zabitoğlu Teknik Olarak Petek Temizleme ve Kombi Teknik Servis Olarak Profesyonel Hizmet Vermekteyiz
MYK Belgeli ( Ulusal Mesleki Yeterlilik Belgesi ) Teknik Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

Ankara ‘nın En Özel Kombi Servisi
Zabitoğlu Teknik